/Files/images/mart/завантаження.jpg

/Files/images/mart/hj.png

Історія дошкільного навчального закладу № 357 розпочалась у вересні 1966 року.

На одному із засідань у ПАО «Електромашина» було вирішено збудувати дитячий садок, розрахований на 12 груп (220 місць). У той час на території дитячого садочка був басейн та дивовижний фруктовий сад, де влітку малята відпочивали та оздоровлювались. Але згодом, у зв’язку зі зменшенням контингенту дітей, дитячий садочок вимушені були зачинити у 1998 році.

З 1998 року по липень 2015 року функціонувало початкове відділення середньої загальноосвітньої школи № 126 м. Харкова.

Та у 2015 році, постала гостра потреба мешканців мікрорайону Холодної гори у додаткових місцях у функціонуючих дитячих садках, тому було прийнято рішення на 40 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 24.06.2015 року №1928/15 відновити комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 357 Харківської міської ради».

За рахунок коштів міського бюджету розпочали поетапне відновлення: введені в експлуатацію харчоблок, медичний блок, групові приміщення; придбане технологічне обладнання, меблі, впорядкована територія.

25 вересня 2015 року почалось нове життя дошкільного навчального закладу.

Почали своє функціонування 2 вікові групи, група раннього віку – 20 місць та група молодшого дошкільного віку – 25 місць.

Згодом почали відновлювати й інші групові приміщення, так на сьогодні, завдяки зусиллям Харківської міської ради та батьків майбутніх вихованців, функціонує 6 вікових груп: 1 група раннього віку, 2 групи молодшого дошкільного віку, 2 групи середнього дошкільного віку та 1 група старшого дошкільного віку.

Потрапляючи до нашого дошкільного навчального закладу, дитина опиняється у новому для неї світі невідомості, а наші вихователі беручи міцно у свою руку малесеньку долоньку, поринають без страху пізнаючи світ.

Звертаючись до свого минулого, ніби зазираючи до капсули часу, сторінки історії закладу можуть багато розповісти про поєднання двох часів.

Особливим здобутком є те, що з відновленням садочка повертаються випускники зі своєю малечею, нашими співробітниками є колишні вихованці, а деякі працівники повернулись та працюють до сьогодні.

Протягом останніх двох років навчальний заклад очолює Автенюк Наталя Володимирівна. Педагогічний колектив складається з молодих, талановитих та енергійних вихователів.

Педагогічним кредо колективу є: «Зростаймо у любові та повазі до інших»